Apie mus

Ką mes darome

Uždaroji akcinė bendrovė “Visaurida” buvo įkurta 1997 m. Veiklos sritis – naujų automobilių dalių prekyba ir autoserviso paslaugos.

Mandagus aptarnavimas, dėmesys klientui ir jo patogumui – esminiai UAB „Visaurida“ akcentai. Mūsų kolektyvą sudaro darbuotojai, kurie dirba kaip vieninga ir darni komanda, siekianti patenkinti visus esamus ir numanomus kliento lūkesčius.

Siekiame ilgalaikio ir glaudaus bendradarbiavimo su savo pirkėjais, todėl nuolat tobuliname aptarnavimo kultūrą, plečiame paslaugų ir prekių asortimentą, lojaliems ir ištikimiems klientams taikome nuolaidas.

UAB „Visaurida“ prekiauja autodalimis iš gamintojų Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Anglijoje ir kitų Europos sąjungos šalių. Šiuo metu įmonės sandėliuose yra daugiau nei 15.000 pavadinimų automobilių detalių. Dauguma iš jų turi ISO 9001 ar ISO 9002 sertifikatus.

Taip pat pas mus veikia autoservisas. Čia teikiamos šios paslaugos:

 • Tepalų keitimas (Comma, Castrol, Agip-Eni, ALBoil, Total)
 • Kompiuterinė (Audi, VW,Skoda, Seat) diagnostika ir remontas
 • Dyzelinių ir benzininių variklių remontas
 • Variklio galvučių remontas
 • Važiuoklės remontas
 • Paskirstymo dirželio, grandinės keitimas
 • Ratų geometrijos suvedimas
 • Stabdžių sistemos remontas
 • Starterių ir generatorių keitimas
 • Duslintuvų remontas
 • Sankabos gedimų remontas
 • Aušinimo sistemos remontas (cheminis testavimas esant variklio problemoms)
 • Visų automobilio filtrų keitimas
 • Žibintų sureguliavimas ir atnaujinimas
 • Kitos paslaugos pagal susitarimą pageidaujant klientui

1. Mūsų misija

Matyti kliento problemas iš jo pozicijos. Stengtis, kad visi mūsų klientai liktų patenkinti , dar ne kartą patys grįžtų su naujais užsakymais, bei rekomenduotų mus savo draugams , tuo pačiu padėdami įmonei vystytis ir stiprėti.

2. Patikėkite mums savo automobilį

Bene nemaloniausia situacija, kuri gali nutikti autoservise, kuomet po remonto kaina išauga kelis kartus be jokių paaiškinimų. Sąžiningumas yra svarbiausias mūsų autoserviso prioritetas, todėl Jums tiksliai paaiškinsime, ką remontuosime ir kiek tai kainuos.

3. Mūsų kolektyvas

Mūsų kolektyvą sudaro profesionalūs darbuotojai, kurie dirba kaip vieninga ir darni komanda, siekianti patenkinti visus esamus ir numanomus kliento lūkesčius. Jiems drąsiai galite patikėti savo automobilį. Jūs visada esate laukiami pas mus adresu Parmonės g. 9 Šiauliai

galerija6

Registracija į servisą

0 Patyrusių profesionalų

0 metų patirtis

0 Pastovių klientų

0 Prekių pavadinimų

Mūsų tikslas - laimingas klientas

Jeigu jūs naršote internete, ieškodami kas profesionaliai ir kokybiškai galėtų suremontuoti jūsų automobilį, jūs ką tik radote mus !!! Mes visada stengiamės pasiekti aukščiausią įmanomą kokybę remontuodami kiekvieną automobilį. Aukštos kvalifikacijos meistrai bei naujausia moderni įranga, leidžia mums būti vienais iš geriausių. Mes ne tik suremontuosime Jūsų automobilį, tačiau ir pakonsultuosime įvairiais automobilių gedimo klausimais.

Kontaktai

Prekyba autodalimis

UAB „Visaurida“ prekiauja autodalimis iš gamintojų Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Anglijoje ir kitų Europos sąjungos šalių. Šiuo metu įmonės sandėliuose yra daugiau nei 15.000 pavadinimų automobilių detalių. Dauguma iš jų turi ISO 9001 ar ISO 9002 sertifikatus.

Užsisakyk dalis dabar!

GERA KOKYBĖ

GERA KAINA

DIDELIS PASIRINKIMAS

Greitas aptarnavimas

Prisiėmę automobilį i autoservisą dažniausiai dalis turime sandėlyje. Todėl darbai vyksta greitai ir sklandžiai.

Ekspertų komanda

Mūsų autoserviso kolektyvas sudarytas iš ilgametę patirtį šioje srityje turinčių profesionalų.

Prieinamos kainos

Remontuojant automobilį mūsų autoservise dalims taikomos nuolaidos, pasiūlomos kelių kainų lygių detalės, pagal kliento pageidavimus.

Kvalifikacijos kėlimas

Mūsų darbuotojai nuolatos lanko įvairius mokymus, leidžiančius eiti koją kojon su visomis automobilių remonto naujienomis.

Modernios technologijos

Mūsų autoservise naudojame specialius įrankius, leidžiančius remontuoti jūsų automobilį greitai ir kokybiškai.

Darbo laikas

Tik Jūsų patogumui dirbame nuo 8 ryto iki 6 vakaro kiekvieną darbo dieną. O auto dalių galite įsigyti ir šeštadieniais nuo 9 iki 15 val.