Turite klausimų?

Mūsų tikslas - geras klientų aptarnavimas. Todėl atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus per kuo trumpesnį laiką.

1. Kas kiek laiko reikia keisti tepalus?

Tepalų keitimo intervalus nustato automobilio gamintojas. Intervalas dažniausiai svyruoja nuo 15000 iki 30000 kilometrų. Intervalus galima sužinoti Jūsų automobilio žinyne arba atvykus pas mus į autoservisą. Čia pat galėsite ir pasikeisti tepalus bei filtrus savo automobiliui.

2. Kodėl dega įspėjimo lemputė?

Įspėjimo lemputė arba pranešimas automobilio skydelyje parodo, kad su Jūsų automobiliu ne viskas tvarkoje. Prijungus automobilio kompiuterį prie diagnostikos kompiuterio galima nuskaityti klaidų kodus ir pagal tai nustatyti gedimą. Tai galima atlikti mūsų autoservise.

3. Kas kiek laiko reikia keisti paskirstymo diržą ir guolius?

Dauguma rimtų servisų keisdami skirstomąjį dirželį visada daro taip, kaip rekomenduoja gamintojas. Daugeliu atvejų kartu patariama pakeisti ir skirstomuoju dirželiu varomą vandens siurblį bei tarpines. Tai, kad guoliai ir įtempikliai atrodo dar geri, visai nereiškia, kad jie išlaikys iki kito planuoto minėto dirželio keitimo, t.y. dar 60 ar net 120 tūkst. km. Nei vieno serviso meistrai negali tiksliai nustatyti bei pasakyti, kiek ilgai dar tvers viena ar kita detalė. Todėl rekomenduojama keisti visą paskirstymo diržo komplektą.

Galerija

Mes dirbame tam, kad sugrąžinti Jūsų automobilį atgal į kelią. Pažiūrėkite galeriją, kaip vyksta darbas mūsų autoservise.